עמוד הבית | צור קשר | הוסף למועדפים | English | Русский
ספא
חדשות ספא ומבצעים
ספא לילי וחדר מנוחה מפנק
בילוי זוגי מפנק, שלוש שעות של אהבה כל מתקני הספא, חדר מנוחה, בר שתיה  קרא עוד >>
הירשם וקבל טיפול בחינם!
רק לחברי המועדון של הספא * תוספת  לכל חבילת ספא - טיפול ר קרא עוד >>
החבילה המומלצת!
החבילה המומלצת! יום כיף זוגי עם כל הפינוקים! בילוי פרטי במתחם  קרא עוד >>
חיילים וסטודנטים!
חיילים וסטודנטים! נהנים מ 15% הנחה על כל חבילות הספא ללא קרא עוד >>
דף הבית >> ספא חמאם
ספא חמאם

ספא חמם - תענוג מסורתי בלבוש חדש

בעשור האחרון אנו עדים לצמיחה במספר מרכזי הספא בארץ ובמגוון הטיפולים המוצעים לאורחי הספא.
 
באתרי הספא החדשים ניתן למצוא שלל טיפולים שקובצו מכל רחבי תבל: טיפולי שיאצו מיפן, טווינא מסין, לומי לומי מהוואי, אבנים אינדיאניות חמות, וגולת הכותרת של טיפולי הספא החדשניים: חווית ספא חמאם טורקי. הטיפולים מתבצעים על ידי מטפלים ומטפלות בעלי הכשרה ורקע מתחומי העיסויים של הספא הקלאסי והמכללות לרפואה משלימה.
 
בטורקיה, יש מגוון רחב של אפשרויות בילוי באתרי ספא
חמאם טורקי:
ניתן למצוא ספא חמאם מסורתי, כזה הזכור לנו מסרטים. בספא חמאם מסוג זה יש הפרדה בין נשים וגברים, והבלנים כבדי הגוף ועבי הזרועות מתיזים זרמי מים חזקים על המתרחצים ומצליפים בהם על מנת לזרז את קצב זרימת הדם בגוף. לספא מסורתי מסוג זה יתרונות רבים וחווית הבילוי משכרת ומענגת.
 
ברוב בתי המלון ומרכזי הנופש והתיירות בטורקיה ניתן למצוא מתחמי ספא חמאם הפתוחים לכולם וחבילות טיפולים המותאמות לפינוק הנהוג באתרי ספא מודרני. עיצובו המחודש של טקס החמאם נעשה מתוך ניסיון טיפולי רב שנים כאשר מיצוי היתרונות הנפלאים של טקס החמאם משולב ומותאם לחבילות הספא. את תדמיתו הקשוחה של החמאם המסורתי הישן תופס טיפול ספא חמאם עדין יותר, המשלב טכניקות טיפול שונות.
הטיפול כולל פילינג גוף המנקה ומסיר תאי עור מתים. שטיפות של מים חמים וקרים בתנועה רכה וזורמת בטקסיות של מרחץ מטהר. העיסוי מתמקד בשרירים התפוסים ביותר, הוא נע בעוצמתו מעדין ביותר ועד לחזק ומאסיבי בהתאם לצרכי המטופל ולרצונו. לקרצוף בועות הסבון יש תפקיד כפול: ראשית, להסיר כל חלק וחלקיק לכלוך שאינו טהור מהגוף. שנית, לעסות את שכבת השרירים החיצונית ועל ידי כך להגביר את זרימת את הדם ולשחררם.
הטיפול שעוצב מחדש נהנה מכוחם המטהר והמרענן של המים: הסרת הישן והקשה, המלוכלך והתפוס יוצר תחושת ניקיון והתחדשות שרבים מתארים כ"לידה מחדש", מקום בו נשכחות המועקות ונפתחת התחלה חדשה אל העולם.
 
עד לא מכבר היה הבילוי באתר ספא חמאם טורקי שמור לתיירים המבקרים בטורקיה או למתי מעט שנהנו מאירוח במרכזי הספא הגדולים בארץ. התאמתו של טקס החמאם לספא הקלאסי הופכת נפוצה יותר ויותר, מרכזי ספא בארץ שילבו טיפולי ספא חמאם בחבילות המוצעות לאורחיהם.  צוות ספא בית אורן שמח להעניק את טיפול החמאם שעוצב מחדש וממליץ לשלב את הספא והחמאם בחבילה מענגת במיוחד.

קרא עוד :
ימי כיף לקבוצה

קרא עוד :  חבילות ספא רומנטיות

צור קשר מהיר